יחסי ציבור
 
 
הכתובת שלך ליחסי ציבור
 
סל השירותים של כנען יחסי ציבור
זירת הוידאו

מחלקת וידאו
המוזיאונים הוירטואליים
של כנען יחסי ציבור

בחרו מוזיאון

מוזיאונים וירטואלים של כנען יחסי ציבור

מוזיאונים וירטואליים:

 

יחסי ציבור
המשרד עושה שימוש במיגוון רחב ויצירתי של טכניקות ורעיונות להעברת מידע וליצירת תדמית בקרב קהלי יעד מסוגים שונים ובאמצעים שונים.

דוברות
המשרד משמש עבור חלק גדול מלקוחותיו כלשכת הדובר של החברה. במקרים אלו משמש המשרד כחוליה המקשרת בין הלקוח לעיתונות הן בכל הקשור להעברת חומר שוטף לעיתונות ולחשיפה והן בכל הקשור להכנת תוכניות מגרה לטיפול במצבי משבר כמו כן משמש המשרד כצינור להעברת תגובות לעיתונות.

קשרי עיתונות
שמירה על קשר שוטף והדוק עם העיתונאים המכסים את התחום בו פועלת החברה מתוך מטרה לספק לכל עיתונאי את סוג החומר המעניין אותו, במתכונת בה הוא מעוניין וברמת האמינות הגבוהה ביותר.

כתיבה ועריכה
בנוסף ליחסי ציבור מסורתיים מתמחה המשרד בכתיבה,עריכה והפקה של פרסומים שונים החל מפרוספקטים וחומר פרסומי, דרך ביטאונים פנימיים, ועד לביטאוני חברות.

הפקות וידיאו לאינטרנט
כנען יחסי ציבור פתח מחלקה מיוחדת המנוהלת על ידי שני בוגרי החוג לקולנוע וטלוויזיה, של אוניברסיטת תל-אביב, המתמחים בצילום והפקת וידיאו לאינטרנט מכל הסוגים ובכל הרמות. המחלקה מבצעת פרויקטים אלו בשיטת ה-Turn Key Project החל מאיפיון הסרטון, כתיבת התסריט, צילומי שטח ואולפן, עריכה בכל שיטות השידור המקובלות והכנת הסרטון להצבה באתרי אינטרנט.

 

 


כנען יחסי ציבור
, שד‘ וייצמן 6, רמת השרון 47211, טלפון: 054-4255307, דואר אלקטרוני: info@kanaan.co.il

:: וריטק בניית אתרים ועיצוב ::